BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tęsiant “Mane *ž***a”

Taigi, tęsiant įraša apie užpyp dalykus galiu drasiai pareikšti kas gi dar mane užpyp (sorry, a nosinės nebus, suvariau klapiatura laptopo, todėl ir keletas kitų klavišų yra užlinkę). So:

Kai ant manęs rėkia mane mylintys ir artimi žmonės. Kodėl jūs taip elgiatės su manimi?
Kai man meluoja - nekenčiu melo (šauktukas) (jo ir padėti negaliu, nes klaviatūra kaip sakiau užsilenkė)
Žmonių, kurie įlenda ten, kur jie yra nepageidaujami ir labai labai prišika gyvenima, dūšia ir santykius
Žmonių, kurie nežino ko jie nori iš gyvenimo
Nekonkretumo
Dar karta nekenčiu melo
Bailių žmonių
Savanaudžių, kurie yra fucking homo-egocentricus. Leaders of selfishness
Vis dar keltis anksti ir eiti į darba ir turėti reikalų su absoliučiai neturinčiais kompiuterinio raštingumo žmonėmis ir tvarkyti jiems šūdiniausius pasaulyke kompiuterius
Darbdavių, kurie nesugeba darbuotojams užtikrinti produktyvių darbo salygų (tie patys seni, gendantys PC ir tų žmonių bukumas)
Savo laptopo ir savęs (laptopo už tai, kad jis yra absoliučiai netikęs, savęs už tai, kad esu žioplas ir apliejau klaviatūra arbata, ko pasekoje jai atėjo nelauktoji ****auskaitė)
Savęs - už tai kad čia rašau ir keikiuosi, už tai, kad vis dar negaliu nustoti rūkyti ir pradėjau rūkyti daaaaaar daugiau. Už tai kad esu 0 lygį kantrybės turintis žmogus, todėl dažnai emocijų būsenoje pridarau kvailų dalykų, dėl kurių poto tenka laaaabai gailėtis ir keikti save.
Draugų, kurie nėra draugai, nes nesugeba paskambinti ir pasiklausti kaip sekasi, kas įdomesnio/geresnio ir t.t.
Vieno žmogaus, kuris yra laaaabai labai artimas, bet man melavo ir įskaudino stipriau, negu pats įsivaizduoja.
To įskaudinimo padarinių, dėl kurių kai kas pasikeitė kardinaliai mano gyvenime (not your business kas)
Neištikimybės
Savęs už tai, kad esu tinginys
Skusti nuo veido, pažastų ir intymesnės vietos plaukus - kodėl jie ten išvis auga? :D taip taip, nieko juokingo, nekenčiu gaktaplaukių. Be jų mažiau prakaito, mažiau nemalonaus kvapo (tas pats ir dėl plaukų pažastyse)
Savo hometown’o - absoliuti marozų ir šlykščių fyfų buveinė. Absoliutus barbarian city, nes nėra jokių activities kaip po klubai, kabakai normalūs kur daug vietos, laisvalaikio centrai and so on.
Nekenčiu alaus - jis mano skysčių apdirbimo sistema užgliučina, todėl po alaus tuštinti pūslę reikia laaaabai jau dažnai
Pagirių po išgertuvių - skaudanti galva, pametios trūkumai (reiktų dadėti RAM’ų daugiau)
Per didelio žinoma alco kiekio, po ko tenka patuštinti skrandžio turinį, sunkiai suvaldyti koordinacija, prisičiūdinti ir t.t.

O dabar eikit pažiūrėti kito video, kuris vakar buvo absoliutus accelerator of the good mood:

Rodyk draugams

Komentarai (6)

 1. (+1)
  Oh yesh 8D
  Dar pridėk "drakonų" XD

 2. Mandragoras:

  Mes visi nekenčiame šitų dalykų. Be to tu čia dar labai švelniai rėki. Įdomų kaip žviegtum jei papultum tikrai į labai šūdiną gyvenimo tarpsni :)

 3. alt+33 - tavo sauktuko prisikelimas. Although laptopas, nezinau kaip ten, mano naudojimasis juo apsiriboja gulejimu lovoj ziurint filmus.

  also, rimtai maza originalumo nekentimo sarase, bet reik pasakyt, kad blogai [as in tinklarasciai] tam ir yra, kad juose rasytum ir keiktumeis, o darbe butum ciuciukas.

 4. Nais…man patiko :) pas mane kantrybės taipogi 0, nuo to dažnai nukenčiu pati. That sucks. Neištikimybė irgi…šauniai gyvenčiau ir be čios patirties.
  Video, tiesiog SUPER :D

 5. manes_ner - ta alto ir 33 kombinacija - pravalas… :(

 6. manes_ner:

  taigi BEST THING EVER. Gaila, matyt, tik ne ant laptopu :(

Rašyti komentarą