BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Priklausomybės


Kartais žmonės turi visokių, dažnai kvailų priklausomybių. Vat pavyzdžiui aš iki pat vėlinių, t.y. beveik visus kalendorinius metus pliekiau online žaidimą travian. Na taip, laiko švaistymo būdas gal ir įdomus, bet kiek naudingas? Na, padidėjo pažįstamųjų ratas (kai kuriuos žmones mačiau gyvus ir kvėpuojančius), aišku tuo pačiu padidėjo skype kontaktų kiekis. Ar yra daugiau naudos? Vargu…vargu. Kiek bemiegių naktų? Nesuskaičiuosiu. Kiek be reikalo sunaikintų nervų lastelių?? Nežinau. Kiek nusivylimo kai kuriais žmonėmis? Tikrai nemažai. O ir pinigų šitam malonumui truputį išleista (gerai, kad mama turi stebuklą pavadinimu telemaxima, netaip jau ir gaila). Bet pažįstu žmogų, kuris ne vieną šimtinę paliko vardan malonumo žaidžiant. O žmogus beje suaugęs, tiktų man į tėvus, turi gerą ir rimtą darbą. Ir še kad nori :D O šeip tai visai įdomu buvo pamatyti, kas gi slepiasi po žaidime naudojamu nick’u (slapyvardis). Kartais net nešautų galvon, kad tai galėtų būti būtent tas žmogus! Pavyzdžiui aš priklausiau vienam klanui. To klano galva buvo Šarūnas. Can you believe it? O aš su juo ir pažįstamas :P vat, pavydėkit man (ne, nėra realiai čia ko pavydėti).


Kodėl aš rašau apie tai? Todėl kad antrasis serveris lietuviškas vos šiandien restartavo. Oj kiek daug buvo viliojimų ir siūlymų vėl žaisti su buvusiais bendražygiais, kiek siūlymų bandyti užkariauti pasaulį….
Bet tai ble…. Nebenoriu vėl aukoti savo brangaus laiko žaidimams, varvinti akis sėdint prie kompo ir laukiant, kada gi pastatys tą ar kitą pastatą ar kada mano kelias savaites kaupta kariuomenė sunaikins priešo ginybą arba išsitėkš į ją kaip į sieną… Nebenoriu nerimauti dėl to, ar manes niekas neužpuolė ir neiššlavė resursų iš sandėlių. Ar nemirs kariai dėl grūdų trūkumo. Galų gale, mano merginai ši priklausomybė taip pat nelabai prie širdies. Tad gerbdamas ją, savo laiką, sveikatą, nervus, piniginę nutariau - nebežaisiu aš traviano. Sorry….

Rodyk draugams

Komentarai (2)

 1. nagerai:

  Hmm… travianas… keik daug telpa tame žodyje.. aš irgi žaidžiau, bet žaidžiau pirmajame greitame lietuviškame serveryje, žaidžiau keturis mėnesius… Taip pat išleidau kruvelę pinigų (40 eurų), taip pat susiradau pažystamų, tie pažystami taip pat rimti dėdės turintys rimtus darbus ir šeimas. Linksma iš tikro prisiminus pokalbius:
  Skambina VatoksLT. Atsiliepiu:
  liuliukas: klausau.
  VatoksLT: sveikas, ką veiki?
  liuliukas: sveikas, važiuoju į kauną.
  VatoksLT: klausyk, bėda, prie kompo niekaip negaliu, o už valandos mano kariams Bučkį grūdai baigsis.
  liuliukas: supratau, spaudžiu, prie kompo būsiu už kokiu 45 minučiu.
  VatoksLT: ačiū, sekmės.

 2. unloved:

  hey :)
  mums (travianinkams) reikia pailsėt.. bet kažkodėl manau, kad pailsėjus pusmetį, vėl užsimanysiu palošt.. juk geras geimas (kažko geriau ir nematau).. tik reikia dabar truputį atostogų..
  aš pasiilgstu traviano..

Rašyti komentarą