BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pramogų bankas

Tik ką iš pramogų banko parlėkiau į savo laikinus namelius….
Nu bet nu tai ką aš žinau….tipo ėjau, nes kaip įsivaizdawau, bus afigienas tūsas - nu tipo bobos, šokiai, muzonas vsio takoje. Bet nu karoče….Pramogų bankas(toliau bus PB) yra totali marozų sueiga plius dafieni fyfų….žostkiau nei žostkai…nu vobšem - muzonas tai viskas zjb - man patiko, aš RyRalio fanas esu pa nature, bet tai publika ten, tai ja jabal…daugiau gyvenime aš neisiu į pramogų banką. be you damn PB. gėrimai - nu tarkim poxui…entrance - man patiko, kai apsauginis pasiūlė pakvietimą dviem žmonėm įsigyti už tik 10 litukų - buvau nustebintas konkrečiai :) sutaupiau čyriką gėralams :D  bet tai nu ir gerai - nebeisiu aš ten daugiau tikrai tikrai! karoče, paneles bandai pašokdinti - žiūri kaip į kokį pridūrką… (ačiū dievuj dvi normalios pasitaikė, tai biškiuką padūkau) bet šeip tai naksui….kas dar žostkai - žmonės kol pradėjo šokti, tai reikėjo iki taip konkrečiai antros nakties laukti…kol RyRalio baigė savo pasirodymą :D :D :D :D lol!!!!! čiūjų, kad Lauris Lee ir tas kitas jautėsi ne ypač maloniai…kaip ne kaip muzonėlis taškantis, o žmonės tik sėdi ir alkagolį pila į save… Helio buvo žymiai, žymiai geriau….sekantis mano būsimas taikinys - Gravity. pachekinsiu, ko mano subjektyvia nuomone vertas tas club….tikiuos neišpeiksiu kaip PB…poto dar reikės Brodvėjų pataranuot, Woo kas be ko nu ir dar kokius pora klubelių, kad susidaryt savo VIP klubų list’ą, į kuriuos verta eit o į kuriuos nexui mėtyt šaibų….DJ Tiesto In Search Of Sunrise taško ;) believe me….ai tiesa, yr toks kaune EXIT klubiukas, tipo afigieniausias lietuvoj. bet tai aš čiūju ten dar didesnė fignia negu PB, taip kad į EXIT aš kolkas nekelsiu kojos…

Rodyk draugams

Komentarai (6)

 1. troy:

  Išverskite - nieko nesupratau…

 2. Mantoshke:

  troy, isversti neimanoma…girtas rasiau, juo labiau nemastydamas ka rasau…

 3. KaVeikti:

  O aš kažką supratau, nors tokios rašliavos jau seniai nesu skaičiusi:)) Anyway, aprašymas apie klubą gavosi išsamus ir gerai argumentuotass, be to- mane pralinksmino:)
  Apie Gravity man visai įdomu-nebuvusi aš ten. Ta proga ir lauksiu žinių kaip ten taškeisi ir ką apie tą vietą parašysi.
  O Exitas hmmm… šeip tikrai neblogas klubas (na, kad geriausias LT, tai nenorėčiau teigti) Bet aha- fifų bei fifinų tai ir ten netrūksta. Nors jei būtum su sava didesne kompanija, smagus laikas Exite- garantuotas.

 4. Mantoshke:

  KaVeikti, ačiū dievuj chot vienas žmogus suprato rašliavą…beje, aš nesu rusas,lenkas,belarusas ar koks kitas slavas :) tiesiog Vilniuje tenka priprasti prie to posakio - Vilnius yra sostinė mūsų, pusė lenkų, pusė rusų (btw no offence…) o apie gravity būtinai parašysiu. ka - nieko nepažadu. tokie pašėliojimai gerokai kerta per studentišką piniginę….

 5. ilona:

  as iwska supratau…afigenai isreiskei nuomone=) man patiko

 6. MeXx:

  lol:D

Rašyti komentarą