BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pagaliau

Pagaliau atėjo tikrai žiema, tikras šaltis, da*uja sniego. Gerai tai ar blogai? Kauniečiams žopa :D net meras verkia kad ajajai kaip negerai, tiltai lūžta, sniegas pats nenusikasa, kareiviai įkala ragus paprašius pagalbos and so on.
Nauji metai - naujos bėdos.
O aš tai galvoju ar prasisuksiu ir nereikės mokėt, ar vis dėlto failinsiu ir teks mokėt (aišku ne aš mokėsiu, tėvai, bet tai būtų labai negerai).
Naujus atšvenčiau/sutikau nepakartojamai smagiai :) su labai gerais draugais! Ačiū jumi mažuliai ;)* p.s. alkūnė pūliuoja ir sunkiai gija, kakta jau tvarkoj :D kaip tavoji nugara ir koja? :D
Ble, pro seną seną medinį langą vėjas kiaurai košia, net užuolaidos banguoja kartais. Kambariokas niekaip nesugeba grielkos savo atgauti :-/ Rytoj egzaminiukas, bet aš ramus, nes ten beveik kaip žuvis vandeny jaučiuos - english is easy ;) Jeigu ryt nefailinsiu, tai bus almost pusė sesijos praeity ;)
Nekenčiu kylančių kainų, ypac entertainment srity… Tuoj į kiną nebeisiu, bilietas kainuos too much…teks kankinti LM ir savo DVD writer’į ;)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą