BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

mjooo…..

Kalendorinė žiema jau greit perkops pirmojo menesio antrojon pusėn. Greitai pasensiu dar metais. Ateis kalėdos, naujakas… sesija… Depresija? :D  Dabar sėdžiu su dvigubu late (kažkoks latte iš pakelio + arti pusės litro vandens + cukraus) ir galvoju ką čia paveikus. Nes realiai tai pastaruoju metu jaučiuosi kaip išsunkta kempinė. Grįžti iš koledžo na gal kokią trečią dienos maždaug, kartais anksčiau. Pavalgai, jeigu sugebi tai paganai akis į simpsonus per tv3 ir karoče rauni miegot, nes akys pradeda lipti. Atsikeli kokią 6-8 jeigu būni lucky. Tada prašiki laiką tiesiogine ta žodžio prasme. Apie 1-2 nakties ropoji į lovą, prasivartai kaip idiotas iki 3 nakties. Ir jeigu vėl būnį lucky, tai nupėdini į pirmą paskaitą, bet dažniausiai būna error'as smegenims kai pradeda rėkti žadintuvas ir keliesi ~11 dienos… ir taip jau bandau krutėt kokį mėnesį. Normalu? Man ne - nekenčiu saves kad prašikinėju laiką. Bet kad totaliai bejėgis jaučiuosi :) o sesija tai artėja!!!
Sekanti savaitė tiesiog brilliant! visą savaitę visokie koliai atsiskaitymai ir kitokie marazmai - išprotėt kartais galima….

Kalėdos - stebuklų ir kitokių pasakų vaikams metas. Pažiūri į teliką, o ten masiškai malalietams pudrina smegenis su visokiais spaidermenais, ba***orn lelytėm kurios šika ir myža. Ir pagalvoji kad media - didelė jėga… Orientuoja prieš pat kalėdas į vaikų menką suvokimą, o vaikai visko šito conclusion'e parina tėvus išleisti po kelis šimtelius litukų vaikų zyzloms užtildyti - užas kakoj ta pasakytų rusas :D

Ko norėčiau dovanų šiemet iš senio kalėdos? Kad mama ir tėtė neprarastų savo darbų, na o jeigu taip (tfu tfu tfu) nutiktų, kad neprarastų vilties ir stengtųsi kabintis. Dar kad atspardytų man šiknytę ir iš jos išspardytų visus tinginius :D ir kad dėdės ir tetos nepagailietų $ kaip po dovanų man tortadienio proga… (esu sanapabitšius ir savanaudis, žinau)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą