BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pizdie*c

Pasenau dar vieneriais metais. Dabar galiesiu pra**** visas saibas kazino, gert legaliai vodke ir pamylet mergas (nebereik man jau ju, vienos per akis)

Hepi biorzdei tu my!

Rodyk draugams

mjooo…..

Kalendorinė žiema jau greit perkops pirmojo menesio antrojon pusėn. Greitai pasensiu dar metais. Ateis kalėdos, naujakas… sesija… Depresija? :D  Dabar sėdžiu su dvigubu late (kažkoks latte iš pakelio + arti pusės litro vandens + cukraus) ir galvoju ką čia paveikus. Nes realiai tai pastaruoju metu jaučiuosi kaip išsunkta kempinė. Grįžti iš koledžo na gal kokią trečią dienos maždaug, kartais anksčiau. Pavalgai, jeigu sugebi tai paganai akis į simpsonus per tv3 ir karoče rauni miegot, nes akys pradeda lipti. Atsikeli kokią 6-8 jeigu būni lucky. Tada prašiki laiką tiesiogine ta žodžio prasme. Apie 1-2 nakties ropoji į lovą, prasivartai kaip idiotas iki 3 nakties. Ir jeigu vėl būnį lucky, tai nupėdini į pirmą paskaitą, bet dažniausiai būna error'as smegenims kai pradeda rėkti žadintuvas ir keliesi ~11 dienos… ir taip jau bandau krutėt kokį mėnesį. Normalu? Man ne - nekenčiu saves kad prašikinėju laiką. Bet kad totaliai bejėgis jaučiuosi :) o sesija tai artėja!!!
Sekanti savaitė tiesiog brilliant! visą savaitę visokie koliai atsiskaitymai ir kitokie marazmai - išprotėt kartais galima….

Kalėdos - stebuklų ir kitokių pasakų vaikams metas. Pažiūri į teliką, o ten masiškai malalietams pudrina smegenis su visokiais spaidermenais, ba***orn lelytėm kurios šika ir myža. Ir pagalvoji kad media - didelė jėga… Orientuoja prieš pat kalėdas į vaikų menką suvokimą, o vaikai visko šito conclusion'e parina tėvus išleisti po kelis šimtelius litukų vaikų zyzloms užtildyti - užas kakoj ta pasakytų rusas :D

Ko norėčiau dovanų šiemet iš senio kalėdos? Kad mama ir tėtė neprarastų savo darbų, na o jeigu taip (tfu tfu tfu) nutiktų, kad neprarastų vilties ir stengtųsi kabintis. Dar kad atspardytų man šiknytę ir iš jos išspardytų visus tinginius :D ir kad dėdės ir tetos nepagailietų $ kaip po dovanų man tortadienio proga… (esu sanapabitšius ir savanaudis, žinau)

Rodyk draugams

Pasiruošimo sesija

Ne, aš ne apie egzaminų sesiją, kuri jau skleidžia savo kvapą į studentijos nosį… Aš apie pasiruošimo sesiją šiai datai –>Wednesday, May 27th, 2009. Žinot kas tada vyks? Heh, ilgai lauktas ir pagaliau sulauktas ir išsipildęs, thanks to my precious!!! The best b-day present i could ever expect!

TOUR of the UNIVERSE

O kas naščiot pačios pasiruošimo sesijos - DM diskografija sukasi per garsiakalbius…

YOUR OWN, PERSONAL, JESUS…!

Rodyk draugams