BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Priklausomybės


Kartais žmonės turi visokių, dažnai kvailų priklausomybių. Vat pavyzdžiui aš iki pat vėlinių, t.y. beveik visus kalendorinius metus pliekiau online žaidimą travian. Na taip, laiko švaistymo būdas gal ir įdomus, bet kiek naudingas? Na, padidėjo pažįstamųjų ratas (kai kuriuos žmones mačiau gyvus ir kvėpuojančius), aišku tuo pačiu padidėjo skype kontaktų kiekis. Ar yra daugiau naudos? Vargu…vargu. Kiek bemiegių naktų? Nesuskaičiuosiu. Kiek be reikalo sunaikintų nervų lastelių?? Nežinau. Kiek nusivylimo kai kuriais žmonėmis? Tikrai nemažai. O ir pinigų šitam malonumui truputį išleista (gerai, kad mama turi stebuklą pavadinimu telemaxima, netaip jau ir gaila). Bet pažįstu žmogų, kuris ne vieną šimtinę paliko vardan malonumo žaidžiant. O žmogus beje suaugęs, tiktų man į tėvus, turi gerą ir rimtą darbą. Ir še kad nori :D O šeip tai visai įdomu buvo pamatyti, kas gi slepiasi po žaidime naudojamu nick’u (slapyvardis). Kartais net nešautų galvon, kad tai galėtų būti būtent tas žmogus! Pavyzdžiui aš priklausiau vienam klanui. To klano galva buvo Šarūnas. Can you believe it? O aš su juo ir pažįstamas :P vat, pavydėkit man (ne, nėra realiai čia ko pavydėti).


Kodėl aš rašau apie tai? Todėl kad antrasis serveris lietuviškas vos šiandien restartavo. Oj kiek daug buvo viliojimų ir siūlymų vėl žaisti su buvusiais bendražygiais, kiek siūlymų bandyti užkariauti pasaulį….
Bet tai ble…. Nebenoriu vėl aukoti savo brangaus laiko žaidimams, varvinti akis sėdint prie kompo ir laukiant, kada gi pastatys tą ar kitą pastatą ar kada mano kelias savaites kaupta kariuomenė sunaikins priešo ginybą arba išsitėkš į ją kaip į sieną… Nebenoriu nerimauti dėl to, ar manes niekas neužpuolė ir neiššlavė resursų iš sandėlių. Ar nemirs kariai dėl grūdų trūkumo. Galų gale, mano merginai ši priklausomybė taip pat nelabai prie širdies. Tad gerbdamas ją, savo laiką, sveikatą, nervus, piniginę nutariau - nebežaisiu aš traviano. Sorry….

Rodyk draugams

Lietuvos studentija šiandien ir rytoj. Kokie mes?

Štai tokį vat pavadinimą turėjo konferencija, kurioje pabuvoti teko ir didžiai gerbiamam man (dėl to didžiai gerbiamam tai čia prikolas). Konferenciją rengė LSAS - Lietuvos studentų atstovybių sąjunga. Vyko ji Meno(?) dailės(?) nacionaliniam(?) muziejuje (damn, nežinau aš to pavadinimo, tik kad Arsenalo gatvėje, prie pat Vilnelės ir Neries santakos). Tak vot.
Trumpas reziume, ką girdėjau ir įspūdžiai:


Nuotrauka iš balsas.lt
1-asis kalbėjo Darius Kuolys,
Piliečių Santalkos tarybos vicepirmininkas.
Tai galiu pasakyti kad visai šeip patiko, tik mažiau galėjo būti perdėtos baimės dėl grėsmės iš matuškos rosyjos. Bet in total - vienas iš labiausiai įsikirtusių pranešėjų vyras buvo. Nes kalbėjo apie tai, apie ką žino kad kalba. Ir balso tembras jo toks nu grynai buvo kalboms rėžt ;)

2-as apie reikalėlį kalbą rėžė Arūnas Antanaitis, “Santaros-Šviesos” atstovas. Mano asmeninė nuomonė - galit mane peikti ar panašiai, bet kaip toks žmogus, tai galiejo neskaityti viso savo pranešimo nuo lapų, atpilti sausą neįdomią medžiagą ir pabaigti savo pranešimą. Net nepamenu apie ką kalbėjo. Berods kažką apie Adamkų minėjo, gaila nebepamenu kokiam kontekste.


Nuotrauka iš Bernardinais.lt

3-as buvo Rytis Juozapavičius, bendrovės “Baltijos komunikacijos partneriai” strateginis konsultantas. Rodė filmą apie buvusį futbolininką Stoun'ą iš kažkurios Afrikos valstybės (Damn, neužsirašiau, kurios konkrečiai valstybės, todėl dabar atknisti nebegaliu kokių nors šaltinių). Video truko ~7min, bet buvo tikrai įdomus. Apie tai, kaip nerealiai geras futbolininkas pasiekė aukštumas ir galėjo atstovauti savo šaliai. Tačiau šalyje labai gajus keršto klanas, tad kažkoks “gaidys” varžybų metu jam spyrė į nugarą, ko pasekoje p. Stounui (not sure) trūko abiejų kojų raiščiai ir karjera buvo sugriauta. Kad ir kaip būtų keista, tačiau Stounas nebuvo kerštingas pacanas ir tiesiog tam liurbiui pasakė “Aš žinau kad tu turėjai taip padaryti” ir tuom viskas pasibaigė. Vėliau jis pradėjo treniruoti tėvų atstumtus gatvės vaikėzus, su kuriais labai sunku buvo kitiems žmonėms, nes vaikai buvo vagišiai, narkomanai ir kitokie asocialūs vaikai. Tačiau komanda jiems pradėjo atstoti šeimą, o Stounas už savo treneriavimą nejamė nei sudilusio skatiko.
Ponas Rytis išskyrė keturis kertinius punktelius/sąvybes: Savimonė, Vaizduotė; Sąžinė; Valia. Šie dalykai turėtų būti anot pranešėjo kiekvieno studento širdyje. Pranešimas buvo nerealus, man labai patiko, protingas vyrukas ;) p.s. p. Rytis taip pat buvo vienas iš konferencijos vedėjų.


Nuotrauka iš kamane.lt

4-asis pranešėjas buvo  Vytautas Juozapaitis, Lietuvos Nacionalinės premijos laureatas, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistas. Labai patiko tai, kad iš karto prisipažino, jog savo pranešimą tiesiog perskaitys, nes jeigu pradeda kalbėti “iš lempos”,  tai gali nučiuožti nuo temos. Nemažai šmaikštavo savo pranešime, kas savaime yra very good. Po pranešimo iškilo man klausimėlis ar anot pranešėjo MĄSTYMAS - TAI ĮPROTIS?
Btw, uždaviau p. Vytautui klausimą, į kurį gavau atsakymą (juk buvo konferencija). Klausiau kodėl nesibolotiravo į šį seimą su LPT, nes juk gi populiaru tarp mūsų celebrities tai kaip ne kaip. Reziume - anot pono Vytauto, į seimą šioje kadencijoje pateko debilai, geltonsapiai, todėl Vytautas tikėjosi, kad senieji vilkai duos jiems būt savo vietoj. Betgi common, ne visi atėję į politiką buvo kokie tai ten uber politikai prieš tai. Gi visi pradeda nuo kažko. Mano galva daug labai ten ką suvokti nereikia, tiesiog reikia turėti savo tikslą, programą, siekius, vertybes ir kovoti už jas taip atstovaujant savo rinkėjus ir jų interesus. Nu vnž, nepolitikuokim :D


Nuotrauka iš zebra.lt

Paskutinis pranešėjas buvo Aurimas Perednis, visuomenininkas ir žurnalistas. Kažkodėl sakė, jog yra iš kaimo (wtf?). Dirba vyrukas Žinių radijuje ir televizijoje(?). Niekas daugiau apie pranešimą galvoj ar mano konspektėlyje neužsifiksavo apart to ką paminėjau anksčiau.

Visi šie penki konferencijos pranešėjai kalbėjo bendrai tema “Studentiškas judėjimas šiandien ir rytoj. Visuomenės ir studento aktyvumo svarba”.

Poto vyko trumpa pertraukėlė, kurios metu kaip turbūt įprasta buvo vaišinama kava, arbata ir lengvais užkandėliais. Kas tai ragavo, kas dar ir parukyti spėjo išbėgti.

Po pertraukos kita pranešėjų grupė kalbėjo tema “Studentiškas judėjimas šiandien ir rytoj. Kodėl naudinga būti aktyviu organizacijos nariu? Seniūnas - tikrasis studentų atstovas”.


Nuotrauka iš Vilnius.lt

Juras Požela, Jaunimo reikalų departamento direktorius. Kalbėjo užsivedęs. Sakė, kad po departamento atliktų tyrimų gavo tokius tais rezultatus: 12% apklaustųjų yra dalyvavę kokioje nors visuomeninejė veikloje (na kokiose tai organizacijos kutiruojasi), 32% sakė, kad niekur nedalyvauja, bet dalyvautų, jeigu kas pakviestų ar rastų panašių interesų chebros arba panašiai. O va net 43% nedalyvauja niekur ir tikrai nenorėtų. Tada tuos 43% bandyta buvo susieti su tuom, kad tiek tais procentų mūsų vysuomenės yra šikę ir tapšnoję ant rinkimų (tikiuosi tas šikimo ir tapšnojimo žodžių žaismas nėra apsaugotas kokiu tais copyright'u?) Todėl ir jaunimas yra lygiai toks pats užlankstęs. btw, tokį faktelį atknisau - ponulis buvo LSDP partijos kandidatas į seimą. Taip, tos pačios partijos, kuri bene 8 metus su Lietuva žaidė monopolį ir su Kirkilu priešaky dirigavo durnių laivui. O dar ponas Juras turi blogą adresu pozela.lt. Daug kalbėjo apie viską, o apie ką nebepamenu. Tik kad labai jau kaip minėjau entuziastingai dėstė mintį.


Nuotrauka iš fotobankas.lt

Laurynas Skendelis, Lietuvos moksleivių parlamento ex-pirmininkas (nu sorry čiūvas, bet tavo foto internete googlis tik tokį rezultatą davė) gyrėsi, kaip už 25Lt Vilniuje papirko policininkus (norėjau pavartoti žodį sinonimą iš “m” raidės, bet susilaikau, gali būt blogai) todėl, kad nesusimokėjo/ne vietoj pastatė tačkę. Šeip tai matosi protingas vyriokas, įdomiai pakalbėjo ir man patiko. Kadangi tik 2mėn. kaip jis studentas, tai nelabai ką dar raukia apie studžių reikalėlius, bet buvo įdomu klausytis.

Dainius Jakučionis, katras yra VU Medicinos fakulteto SA pirmininkas (kurio jokių pėdsakų internete neaptikau) daug prikolino. Prisipažino, kad konferencijoj skaito pranešimą tik dėl savo plaukų. Kalbėjo kaip ir studentas realiai padėjęs ant kokių tai ten galbūt esamų taisyklių. Apranga jo buvo visiškai neoficiali (oranžinis džemperiukas su kapyšonu (čia žinau kad klaida, bet kai realiai sakai tą žodį užtesdamas yyyy gražiai skamba), džinsai). Šeip manau linksmas vyrukas.

Mindaugas Reinikis, Pilietinės atsakomybės fondo direktorius išvis nepasirodė konferencijoje, tad apie jį neverta kažką kapstyti internete. No respect ;(

Po visų pranešimų, vyko M$ (micro+soft) ir LSAS įsteigtų stipendijų įteikimas neįgaliems IT studentams. Kalbėjo kaip supratau Lietuvos padalinio dyrikas. Su tokiu labai švelniu amerikonišku akcentu ;) Kas mane žiauriai nuvylė (ne, ne tai kad negavau stipūchos, aš gi ne IT guru), tai kad tokia afigiena korporacija kaip maikrosoftas su dėde Bill Gates prieš akis, kur realiai čiūju vartosi nerealios babkės, milijardai, tesugebėjo parūpinti vos 4 stipendijas!!!!!!!!!!!!!!!!!! Atsiprašau, bet tai b*led, negėda išvis ar kaip? Jau vietoj tos stipendijos galėjo tada bent jau realiai padovanot kompą afigieną su būtina periferija, kuri lengvintų gyvenimą neįgaliesiems, pažadėtų ten kokią praktiką, darbą what so fuc*king ever… Nu vienžo nuliūdino tikrai jie mane. Nebūtų maikrosoftas…. (M$ fanai, galit užmėtyt mane akmenimis…)

Po tos M$ pompastikos grojo styginių kvartetukas. Muzika gerai, todėl kad ji buvo gyva, o tai yra savaime zjb.

Ai tiesa, renginuką sveikinimo kalbomis atidarė
Algirdas Monkevičius

Nuotrauka iš lrs.lt
ex-švietimo ir mokslo ministras(kuris po pirmos konferencijos dalies pasiplovė, kaip ir p. Juozapaitis. Matyt business is business, no time to waste your time);

Šarūnas Frolenko

Nuotrauka iš fotokronika.lt
Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos prezidentas;

Indrė Vareikytė

Nuotrauka iš bernardinai.lt
Lietuvos studentų atstovybių sąjungos prezidentė.

Po konferencijos realiai toks man klausimas kilo:
Ar Lietuvos studentai (daugelis pranešėjų ne iš studentų tarpo aiškino, kad mes esam labai pasyvūs), kad nusikratytų pasyvų kaukės, turėtų sekti prancūzų pavyzdžiu ir pradėti rengti masines riaušes Vilniaus centre, boikotuoti paskaitas ir imtis kokių tai kitokių radikalių priemonių? Gal tai pagaliau priverstų Seimūnus atverti akis ir suvokti, kad mes ESAME???? + kodėl suknisti seimo kiaulės sau algas pasididino, išeitinėms kompensacijoms paleis į orą vos ne milijardą(jeigu klystu, atsiprašau, žmogiška), o vat sutvarkyti ilgai gerklėj stovinčio kaip ašaka klausimo dėl studentų sprendimą paliko naujajam seimui? WTF ble? O gal rimtai ainam visi studentai draugiškai vieną dieną visi iš univerų, koledžų ir kitų aukštųjų mokyklų į gatves, jamam po grėblį, šakes, akmenis ir ainam seimo langų daužyt? Gal tada pradės besugriūvančius bendrabučius renovuoti, gal tada padidins stipendijas iki tokios, kurią nebūtų gėda gauti, gal tada studijų kokybė pagerės, gal mokslas tikrai bus prieinamas visiems, o ne tiems, kurių tėvai gerai pinigų varto?????

Ir dar - ar nemaža dalis konferencijos kalbėtojų matė šitą video?

Spėju kad ne, nes turbūt būtų kalbėję ką nors kitko…

Geriausia konferencijos ir bendrai visos Tarptautinės studentų dienos dalis - nemokamas kino seansas Forum Cinemas Vingis kino teatre. Žiūrėjom chaliavai gerą bajavyką Body of Lies
 


Rodyk draugams

Californizacija

Įvairių blogiukų (damn, i mean blogerių) inspiruotas, o tiksliau tai dėdės qemm nusprendžiau pachekinti Californication series. Nu ale tikrai neblogas ;) you should also check it out. 

Rodyk draugams

Save room!

Meilė yra gerai ;) Šildykit savo antrosioms pusėms lovas, dalinkit savo meilę, švelnumą ir rūpestingumą. Būkit laimingi ;)


Sorry, kad kokybė muzikutės ne ypatingai good. :) Copyrightai visokie….

Rodyk draugams

And so it continues

Kažkada kvykiau, jog mokytis yra jėga… O dabar gyvenu tokioje menkutėlėje “įtampoje”. Daug darbų - labai mažai laiko jiems visiems padaryti… Š*ūdas. Bet nieko - kaip nors.

Sako, kad rutina žlugdo žmonių tarpusavio santykius. Seniau maniau, kad tai yra totalus briedas, bullshit’as. Ale gyvenimas man rodo subinę ir aiškina savo prasmę… Pasirodo rutina gadina žmones. Mielieji - nepasiskandinkite rutinoje, sunkiai su ja pavyks poto tvarkytis…

Po truputį “čiūju” atkepurnėjančią baidyklę sesiją. Bet kadangi man tai bus pirmas/ketvirtas* kartas (* - antra karta studinu), tai jaučiuosi apynormaliai ;) Nors nebežiūriu dabar jau taip į viską pro pirštus. Na bet bus matyti kaip ten kas ;) tikiuosi bus vysks narmalia.

Finansinė krizė tarkuoja subinę kak nado. 150Lt išplaukia iš kišenės nejučia per truputį mažiau nei savaitę. Totalus pravalas. Buvau tik kartą kavinėje ir viskas. Ir dar apsilankiau pora kartų parduotuvėje, kurioje nusipirkau realiai nieko ypatingo. O stebuklingųjų popierėlių beveik nebeliko. Bankrotas. Kas daryt? Reiks kiba eiti vogti? Dirbti nenoriu. Pirmakursiui (kad ir antrą kartą) ir dar dieninio skyriaus pipirui darbo nelabai kas norės pasiūlyti… Negerumas.

Kuo jaunimas gimęs arčiau nepriklausomybės (argi net po jos(kalbu apie ~1990m.)) tuo labiau jis pošlas ir degraduojantis. Believe me….

Kai mano laptopiaus windozikams ateis krantai, pereisiu prie LINUX’o. Jamsiu Ubuntu distrą ir bučiuokit man sėdimąją, vat. Žaidimus jeigu ką, pasikurt mėginsiu per Wine ir būsiu akujienai kietas :D

Dėstytojos, kurios svetimą medžiagą (tekstas, paveikslėliai and so on) pateikia pasirašiusios savo vardu, nors realiai yra pažodžiui nurašiusios nuo autoritetingų autorių vadovėlių yra DEBILĖS ir total l00zerės. Gėda man dėl lietuviško švietimo quality…

Spėju, kad po poros metų kelsiu sparnus… Nieko nežinau, bet būtų labai cool, jeigu mano noras būtų reality.

Tai tiek šiam kartui “Brain storming’ų”.

Rodyk draugams