BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

what-so-fuckin-ever

    Viskas absoliučiai yra šūdas. Kodėl? Atsakymo nežinau… Ala depresija, nuo pats neįsivaizduoju ko, kodėl ir panašiai…seniai berašiau į blogą, pamaniau, kad laikas ir vėl ką paskrebenti, nes per tą ilgą laiko gabalą neturėjau tam laiko (o gal tiesiog tingėjau surast tam laiko?) pastebėjau vieną dalyką - žmonės yra absoliutūs padonkai, kretinai ar kaip juos bepavadintumėt… absoliučiai visi be išimties, net ir aš pats ne ką geresnis…bet kalba ne apie…žmonės yra šūdo gabalai, kaip mano mėgstamas autorius Kurt'as Vonnegut'as rašo savo šedevre “Čempionių pusryčiai” žmonės mus supančios mylinčios mašinos, nekenčiančios mašinos, godžios mašinos, nesavanaudiškos mašinos, narsios mašinos, linksmos mašinos, orios mašinos. Jų vienintelė paskirtis - visokiais įmanomais būdais dirginti jus, kad Visatos Kūrėjas galetų matyti, kaip jūs reaguojate. Jaučia ir protauja tos mašinos ne daugiau kaip senoviniai laikrodžiai. Vat taip vat! Fuck you mašinos, kad jum krumpliaračiai supūtų ir tepalas išgaruotų ir jūs skradžiai žemę prapultumėt! va taip vat…. aš psichas ir ką jūs man? aš kiaulių kiaulė, neadekvati persona, absoliutus kretinas ar kaip kitaip…..man fuckin whatever….šikau. nelįsiu į šokolado fabriko vartus be vazelino/muilo vieną kartą tai padaręs ne įtin akivaizdžiai. Nenorit - nereikia. Apie ką aš ir kam, jei jis/ji skaitys, žinos….
Kuo toliau, tuo xujoviau darosi…Kodėl? pirmiausiai - materialūs dalykai:
1) benzino kainos išaugo kaip <…> <– čia galit patys sugalvot palyginimą, nes mano galva nesugalvoja bjauraus hiperbolizavimo būdo.
2) žmonės yra absoliutūs imbecilai….
3) KET taisyklė kad mieste tik 50kmph yra aboliutus briedas! suknisti kėgliai prieš rėpliodami į gatvę tegu apsidairo o ne varo akis išdegę (o ypač sukriošusios bobulencijos ir kitokie pensionierai) DUOKIT GREIČIO MIESTE!!!!
4) viešajam transporte su****ai nagli pencionierai. Po delfyje http://www.delfi.lt/news/daily/voxpopuli/article.php?id=12210059 (su****as HTML, kodėl blogas.lt negali palengvinti visko su BB kodu ****?)  perskaityto straipsnio absoliučiai nulis pagarbos o juo labiau užuojautos, kad tiem dūcham reik atsisėst. tegul bl stovi, nedaug beliko - prisigulės iki soties.
5) šudpalaikiai politikieriai - viskas smirda pas juos šūdu nes jie yra šūdų šūdai. Absoliučiai dėjau ant rinkimų, tapsiu apolitiškas ir nešiu savo sedimąją nacher iš LTU pirmai progai pasitaikius.
blogų dalykų galėčiau dar privardint į valias, tačiau nacher, to nedarysiu, o tai jau ir taip kaip suknistas šizikas ir depresuotas atrodau…
Geri dalykai:
1) alus, kurio yra pilna visokių rūšių(to 95 ar kokio ten nevadinu alum, tai yra praplautos alaus normalaus talpyklos, poto visas tas turinys supilamas į plasmasines pūsles ir praskiedžiamas spiritu - bomžam matyt tai yra tas tikrasis alus)
2) kinas, kurį mėgstu žiūrėti kino teatre. garsas, vaizdas ir pati kino atmosfera…
3) seksas! mėgstu  mylėtis. gaila tik, kad negaliu pasigirti savo, kaip profesionalo sugebėjimais…. sorry…
4) internetas - tai mano langas į pasaulį. Para be kompiuterio ir interneto - depresijos priepolis…
5) cigaretė kai koks/kokia nors motherfucker išveda iš kantrybės… deja, įprotis ir jo padariniai mano sveikatai yra absoliutnas šūdas…

užteks čia kliedėt….rašau kaip psychas…. :) gero vakaro, smagaus gyvenimo ;)

Rodyk draugams