BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

alius

alus yra gerai. Naujas švyturio dinamitas tipo dvigubai ilgiau raugintas adler bock ar koks ten(da velniop tą pavadinimą, iš reklamos sužinosit) gerai smeigia į smegeninę….7 abarotai delajet svajo! :D litras alaus ir aš jau absol girtaass (na, tiek man tereik)

Rodyk draugams

Pristatau jums naują novatoriškiausią reklamos veidą ever!

Visi mėgsta grietinę, ją plačiai vartoja maistui paskaninti, maistui gaminti bla bla bla…. Naujasis reklamos veidas ją ypač mėgsta - grietinė šiam personažui yra delikatesas numeris vienas! Kas jis? O štai ir naujasis reklamos veidas:
Ar jis ne žavingas? na taip, atrodo sakyčiau klaikiai, kaip ir jo šeimininkas, t.y. aš :) aš savo ciucėką vadinu bomžu. Kaltų dėl to tikrai yra….Pvz: aš - todėl, kad neesu namie, studinu, ir neturiu dažnų galimybių jį iššukuot, o kitiem, kurie yra namie neleidžia, nebent rizikuosi savo rankų ar kitų galūnių sveikata ir bandysi jį sušukuot
Na o kalbant apie šunį nekreipiant dėmesio į dabartinę jo išvaizdą, tai jis afigienas mano draugas yra! Visada laimingas kai grįžtu namo (iš tos laimės kartais ir sisiuko nesulaiko), visada pasiryžęs padėt snukutį ant kelių ir išklausyti verkšlenimų dėl sunkumų, visada šalia atkišęs savo kuprą ar ausį ir lauks pakasymų, patampymų, paniurkymų and so on… Pirmas mano augintinis rimtas, manyčiau ir visada išliksiantis mano galvoje ir širdyje.. vien tik dėl to, kad jo atkeliavimas į mano šeimą buvo savotiškai įdomus: po savo 17 gimtadienio tėvui pareiškiau, kad jei nenupirks man, dar vaikui, šuns, visą gyvenimą tai atsiminsiu ir nešiosiu skaudulį širdy ir savo vaikam pasakosiu, koks mano dady buvo kaka, kad nenupirko vaikui šuns ir kad aš būsiu geras dady ir savo vaikam nupirksiu šunėką :) tai va, tėvui sąžinė prabilo ir sakė - nori šuns, susirask kur jį gaut, ir gausi su ta sąlyga, kad juo rūpinsies (vedžiosi, maudysi) tai teko sutikt su sąlygom :) parodyt didelį norą :) gaila, kad neturiu galimybių ciucį šalia turėt (bendrabučio taisyklės griežtai tai draudžia) :) bet jei tik galėčiau, atsitemčiau jį :) nesvarbu, kad pilnas butas jo gaurų (reik bomžių kirpti bent du kartus per metus, o tėvai nesurado progos to padaryt prieš žiemą, tai tikrieji namie pilni jo slenkančio kailio šerių), bet tai yra smulkmena lyginant su tuo, ką gauni bendrame produkte (nu čia ir hiperbolizavau žostkai) :) apskritai, nepaisant visų jo neigiamų savybių, gerosios jas nusveria triuškinančiu skirtumu.
TĖVAI - PIRKIT SAVO VAIKAM CIUCIUS, JIE TAPS GERESNI, RŪPESTINGESNI, YPAČ JEI JIE NETURI SESUTĖS AR BROLIUKO!!!! (maniškio veislė(foksterjeras) jauniem vaikiukam gal ir nelabai tiks, nes charakteris šunėko sakyčiau kietokas, bet gerai paieškoję, rasit tinkamą šuniuką)
P.S. antras mano šuo, jei kada tokį turėsiu, bus neapolio mastinas
arba prancūzų buldogas

arba dar nesugalvojau kas :) anyway, šuo visad bus geriau už katę…..

Rodyk draugams

Žiūrėjau filmą….

Tokį afigienai šlykštų ir žiaurų tiesą pasakius…. Gaus turbūt dafieni apdovanojimų o gal jau gavo??? hm…“<...>pretenduos “Oskarui” geriausio užsienio filmo nominacijoje.”; “Nepraleiskite progos pamatyti geriausią, efektingiausią ir jausmingiausią “fantasy” nuotykių dramą per pastaruosius keletą metų.” Jop, filmas tikrai geras. Norit žinot kokis? Ogi “El Laberinto del Fauno”. Efektingiausia filmo scena (tikiuosi nesapnuosiu) kai tas fuckin psicho kapitonas ar koks ten jo laipsnis, vyno buteliu sukiša vargšo valstiečio nosį, nes tas neva melagis, tipo “jo tėvas nemedžiojo kiškių sergančiom dukrom”, tai už tai vargšeliui labai žiauriai sugrūda vyno butelio pagalba nosį vargšui į fizionomiją  Tiesą pasakius, “Gelbstint eilinį Rajeną” skraidantys mėsgaliai šitam vaizdui neprilygo ir visi kito “Pano labirinto” šleikštuliai deda tą Rajeną į vietą kai reikalas! :) Patariu visiem pažiūrėti! Tik savo jaunųjų vaikučių nepatariu vestis. Jiem bus neįdomu, per žiauru ir nesuprantama tiesą pasakius… Filmas juk apie meilę, ištikimybę, draugystę, drasą bla bla bla….
Beje, pritarsiu ponui qemm  kad akropolis yra šūdopolis….Pilnai sutinku…Vakarais tokia publika ko tai į bravariją lekia, kad net žiauru….neva gražios panelės ir jų kieti bahūriukai, katriem arba kas į šikną brūkštelėjo kur nors WC arba šeip prišikę laksto sparnus išskleidę, gaidelius vaidina, besaugančius savo šlykščias vištas nuskurusiais juodai dažytais plaukais, nors šaknys baltai šviečia ir apsirengusios kaip šavalkos, bet šeip tai jie visi kieti ir gražūs :D argi ne???? :) what ever…. Akropolis SUX, bet iki kino teatro naujamiesty važiuot toloka, tad tenka tenkintis šūdopoliu…..P.S.

Rodyk draugams

Afigiena knyga!

    Afigienas autorius ir afigiena knyga - nerealus dalykas žinokit! O kas tas autorius ir knyga? Ogi KURT VONNEGUT “Čempiono pusryčiai”! kuom ta knyga nereali paklausit? Ogi tokiom nerealiom mintim: “Moterys buvo stambūs padarai, todėl jų smegenys buvo didelės, tačiau smegenimis jos mažai naudodavosi štai kodėl: per kokią naujovišką mintį gali įsigyti priešų, o norint būti tikromis dėl daugmaž ramaus, patogaus gyvenimo, moterims reikėjo kuo daugiau draugų. Todėl gyvybės palaikymo dėlei jos išsitreniravo būti ne mąstančios, o pritariančios mašinos. Jų smegenų darbas buvo nesudėtingas: tereikėjo išzonduoti, ką galvoja kiti, ir atitinkamai pačioms galvoti.”  O čia sitata iš knygos paties autoriaus apie patį save: “Aš užprogramuotas, sulaukęs penkiasdesimties metų, elgtis vaikiškai - tyčiotis iš Amerikos himno, paišyti flomasteriu nacių vėliavą, šiknos skylę ir dar daug ką. Kad pamatytumėt, koks subrendęs aš dailininkas, štai viena šios knygos iliustracijų - šiknos skylė.” ->

Čia gal šitas mano sakinys bus ne į temą, bet pasakysiu štai ką - ne visi dėstytojai jama kyšius….arba tas konkretus debilas nemėgsta brendžio….. (ne alita, gloria…)

Rodyk draugams

Nekenčiu comercial TV

    Nu blin, nesikeikus, mala grynų gryniausią šūūūūūūūūdą! Ar jiem patiem nenusibodo tą patį filmą per metus rodyt tris kartus ir eskaluoti kad tai axujienai fucking geras movie, o per visą savo egzistavimą (kalbu apie televizijos kanalo egzistavimą) tą filmą rodyt n-tą kartą iki visi fuckin žiūrovai išmoks tą filmą mintinai??????? Na kad ir Nepriklausomybės diena… rodo jau nežinau kelintą kartą… Pirmą kartą buvo nerealus SCI-FI šedevras, ja ja ateiviai puola, žemė sunaikinama lialialia, žmonės nebūtų homo-sapiensai jei nesugalvotų, kad windauzam užbluescreenint tinkamas virusėlis užlenks kosminių gyvių sistemą ir išgelbės pasaulį…. absurdas, verkti norisi…. kaip tik kalėdos, taip makolėjus kalkinas vaidenasi mum su jau negyvai užknisusiais savo prikolais ir panašaus plauko filmai…… vnž, supykau nerealiai!
Užkniso ir mokytis…visokie rasterizavimai, pixeliai, aproksimacijos, x-ai y-ai ir kitokie šūdai atsiprašant…. my head is blowing off and i'm startint to freak out!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, help me, allies are coming after me!!!!!!!!!!!!

P.S. mane labiausiai *ž***o nususus reklama, transliuojama n kartų per vieną laidą, reklamuojanti tuos pačius susmirdusius moteriškus pampersus, dezodorantus, mėšlą ir brudą ištisai iš vien tą patį….
Ir dar - užkniso fuckin dainorėliai, afigielinantys, kad dainuoja gyvai, nors balsas tai gryn iš CD paleisto skamba o kietasis dainorėlis tiesiog žiopčioja, ala dainuoja…fuck that!

Rodyk draugams

Pirmas postas, pilnas buko pykčio….

    Nu ką aš galiu pasakyt… Absoliučiai nieko padoraus, įdomaus ar panašiai…. Esu turbūt nevykėlis arba kažkas, tampantis mano likimo siūlus šaiposi iš manęs…. Ką čia gero papasakojus??? AAAA, kremtu toliau, deja, ne įtin sėkmingai, mokslo šaknį karčią… Mokaus ale aukštojoj Vilniaus Gedimino Technikos univerkėj… kaip aš jon papuoliau, ton univerkėn, nė pats neatkrapštau.. nei aš realiųjų mokslų “vierchas”, nei man jie patinka nei domina. Purto, vimdo, užkrečia depresijom ir kitais niekais tik… Ačiū tėveliui, kuris, prieš paduodant stojimo konkursui dokumentus iš****avojo (sorry, kalbininkai, liaudiškai šneku) dėl to, kad jokios normalios inžinerinės specialybės, vien tik visokios anot jo nesąmonės (vadybos ir kiti panašios krypties mokslai). Na, kad tėvelio apmaudas būtų mažesnis, tai šeip “pa prikolu” pajamiau ir parašiau į visą tą sąrašą ir inžinerinių porą, o tą, kurioj dabar murkdaus, parašiau trečią prioritetų sarašė (nesitikėjau, kad ten įstosiu: nei fizikos egzamino, nei matematikos spindintys rezultatai)… nu vienžo, užteks čia briedo varyt. įstojau į absoliučią skylę, kur man visai nepritinka būt, tad dabar turiu kalną vargo su tiksliaisiais mokslais: fizikos, matiekos, programavimai, inžinerinės grafikos. Nebūsiu aš telekomunikacijų inžinierium, nebūsiu……… Kaip čia aiškiau pasakius kad šitas postas nors ir absoliučiai niekam tikęs, bet būtų su kažkokiu pamokymu….

Jei jūsų vaikas kada nors stos į kokį tai univerą, neleiskite jam stoti į VGTU, nebent jis absoliučiai pamišęs dėl fizikos, matematikos, kompiuterinių dalykų…. Neleiskit jam ten stoti, jei saugot jo sveikatą, sveiką protinę (psichinę) ir dvasinę būklę. Ir aplamai - mylit savo vaikiuką - neleiskit stot į masinio debilizavimo įstaigą. Ir savo gimines bei artimuosius nušvieskit apie tai ;)
prikalbėjau čia žiūriu nesąmonių….anyway…….have a nice day :)

Rodyk draugams